sprawdź nasze inne serwisy

Znajdź miejsce

Typ imprezy / wydarzenia:

odznacz

Wybrane miasta:

odznacz
 
 

EMPiK Bydgoszcz

Adres

Bydgoszcz, ul. Gdańska 15 85-055

Kategorie

księgarnia

Opis miejsca

EMPiK to najpopularniejsza sieć detaliczna, oferująca produkty związane z kulturą i rozrywką: książki, muzykę, czasopisma i prasę, filmy (DVD i VHS), gry komputerowe i multimedia, artykuły papiernicze oraz hobbystyczne. Jest to nowocześnie zorganizowana sieć doskonale zlokalizowanych 76 salonów sprzedaży z najbogatszą na rynku ofertą tytułów prasowych z całego świata, imponującym wyborem pozycji księgarskich, wydawnictw fonograficznych, filmowych i multimediów oraz artykułów papierniczych i fotograficznych, w sumie 150 tys. produktów. Salony EMPiK są obecne w 44 największych miastach Polski.

W zależności od regionu Polski i wielkości miasta sieć EMPiK posiada kilka rodzajów salonów:
- EMPiK megastore - salony o powierzchni handlowej rzędu 1-1,4 tys. m2, zlokalizowane w centrach miast o liczbie mieszkańców powyżej 400 tys.;
- duże salony - sklepy o powierzchni handlowej około 550-850 m2, zlokalizowane w miastach średniej wielkości oraz w dużych centrach handlowych;
- salony małe i średnie - o powierzchni handlowej około 400 m2, są tworzone w celu uzupełnienia oferty punktów usytuowanych przy głównych ulicach średniej wielkości miast.

EMPiK to znacznie więcej niż doskonale funkcjonująca sieć nowoczesnych sklepów z szeroką ofertą tytułów księgarskich, prasowych, wydawnictw filmowych, fonograficznych i multimediów oraz artykułów papierniczych i fotograficznych. To przede wszystkim instytucja, która każdego dnia znacząco przyczynia się do kreowania kulturalnego oblicza Polski. Silną, rozpoznawalną marką, powszechną dostępnością, konkurencyjnością i bogactwem oferty handlowej sieć zaskarbiła sobie sympatię i zaufanie milionów inteligentnych i wrażliwych odbiorców.

Prasa
W EMPiKu dostępne są polskie i zagraniczne gazety codzienne, pisma specjalistyczne oraz niskonakładowe magazyny hobbystyczne. To największy wybór prasy, którą można poczytać na miejscu. Tytuły obejmują zagadnienia społeczno-polityczne, kulturalne, tematykę kobiecą, modę, sztukę, teatr, architekturę, dom i ogród, fotografię, film i video, komputery, biznes, zagadnienia naukowo-techniczne, zdrowie, ekologię, muzykę, motoryzację, sport i wiele innych.

Książka
Wśród pozycji książkowych klienci mogą znaleźć wybór wszystkich gatunków literackich: literaturę piękną, także dziecięcą i młodzieżową oraz literaturę faktu, albumy, poradniki, wydawnictwa kartograficzne, podręczniki i wiele wydawnictw specjalistycznych z różnych dziedzin, m.in. informatyki, prawa i ekonomii, humanistyki oraz nauki języków obcych.

Muzyka
EMPiKi dysponują szerokim wyborem wydawnictw muzycznych na kasetach i płytach CD. Oprócz muzyki popularnej bogato reprezentowane są działy z muzyką alternatywną, jazzową i klasyczną. Salony są wyposażone w kilka do kilkunastu stanowisk dających możliwość przesłuchiwania płyt.

Film
W salonach EMPiKu można znaleźć filmy na każdym nośniku (DVD, VHS i VCD) i w każdej kategorii tematycznej - od wielkich produkcji kinowych poprzez arcydzieła Filmoteki Narodowej i kameralne, ambitne filmy po kultowe komedie i polskie seriale. W ofercie nie brakuje również koncertów rockowych, jazzowych i oper dla melomanów, a także filmów w wersji oryginalnej.

Multimedia
Użytkownicy multimediów znajdą w salonach bogaty wybór gier na wszystkie platformy: PC, PS2, GBA, GC, XBOX oraz materiały eksploatacyjne i akcesoria multimedialne, a także nośniki DVD-R, CD-R. Szeroka jest również oferta programów edukacyjnych i użytkowych dla dzieci i dorosłych.

Artykuły papiernicze
Asortyment w tym dziale jest niezwykle bogaty. Na półkach można znaleźć kolorowe kartki, pocztówki, papiery ozdobne, zeszyty, notatniki, wstążki, torebki, papeterie i wszelkie akcesoria papiernicze.

Artykuły fotograficzne
W naszych placówkach dostępny jest szeroki wachlarz artykułów fotograficznych: filmy do aparatów, baterie, akumulatory, ładowarki, karty pamięci Flash, duży wybór albumów, ramek na zdjęcia i antyram.W tym miejscu odbywają się jeszcze następujące wydarzenia:

data wydarzenie
Brak nadchodzących lub trwających wydarzeń.


Podziel się informacją ze znajomymi:

Liczba odsłon: 47487

Inne wydarzenia

 • 14.02.2015 20:00

  Ennio Morricone

  Zdobywca Oscara... więcej »


 • 07.02.2015 20:00

  Koncert Jessie Ware

  7 lutego 2015 na... więcej »


 • 21.02.2015 18:00

  The Black Keys

  The Black Keys -... więcej »Korzystając z serwisu pora.pl oświadczają Państwo, że zapoznali się z regulaminem i akceptują jego postanowienia. Prosimy także o zapoznanie się z naszą polityka prywatności.