sprawdź nasze inne serwisy

Znajdź miejsce

Typ imprezy / wydarzenia:

odznacz

Wybrane miasta:

odznacz
 
 

Klub H2O

Adres

Wrocław, ul. Zelwerowicza 16/18

Kategorie

klub, gay bar

Opis miejsca

"H2O" to punkt, który od lat przykuwa uwagę na klubowej mapie Wrocławia i niejednym Was jeszcze zaskoczy. Od początku mieści się w oficynie zespołu mieszkalno-fabrycznego dawnej drukarni F.W. Jungfera przy ul. Zelwerowicza 16/18, w samym sercu Wrocławia.

Wschodnia część Przedmieścia Mikołajskiego, założona w pobliżu dawnych obwarowań miejskich, kojarzy się obecnie z placem Jana Pawła II (dawniej pl. 1 maja), największym wrocławskim węzłem komunikacyjnym w zachodniej części miasta. Od niedawna przestrzeń wzbogaca neomodernistyczna architektura apartamentowców i obszar wokół klubu będzie konsekwentnie zagospodarowywany w ten sposób. To właśnie tutaj zaczyna się nowy szklak ekskluzywnych lokali usługowych poza obrębem fosy!

Ale droga do h2o to nie tylko granit i szkło :) Wchodząc na podwórko dawnej drukarni zobaczysz zachowaną fabryczną windę, rampę i detale architektoniczne, które nie pozwalają zapomnieć o industrialnym charakterze wrocławskiego przedmieścia. Wrocław w pigułce? Czemu nie, zacznij od h2o, a na pewno więcej nie zabłądzisz na mieście, zadając sobie pytanie, co ja właściwie robię w tym klubie x, y, z...

Spokojnie, to tylko zły sen, bo nie zabłądzisz, i trafisz właśnie do h2o. A w środku przestronny labirynt przestrzeni tanecznych i chillout'owych, w których nigdy nie panuje nuda. Scena koncertowa, boxy, bilard, ogródek letni i mnóstwo miejsca do krótkiego poleniuchowania. Ale na pewno ktoś za chwilę wyrwie cię na parkiet...

To na co czekasz? Dołącz do nas


godziny otwarcia:
wtorek - od 19
środa - od 19
czwartek - od 19 KARAOKE
piątek - od 20
sobota - od 20
niedziela od 19W tym miejscu odbywają się jeszcze następujące wydarzenia:

data wydarzenie
Brak nadchodzących lub trwających wydarzeń.


Podziel się informacją ze znajomymi:

Liczba odsłon: 49621

Inne wydarzenia

 • 14.02.2015 20:00

  Ennio Morricone

  Zdobywca Oscara... więcej »


 • 07.02.2015 20:00

  Koncert Jessie Ware

  7 lutego 2015 na... więcej »


 • 21.02.2015 18:00

  The Black Keys

  The Black Keys -... więcej »Korzystając z serwisu pora.pl oświadczają Państwo, że zapoznali się z regulaminem i akceptują jego postanowienia. Prosimy także o zapoznanie się z naszą polityka prywatności.