sprawdź nasze inne serwisy

Znajdź miejsce

Typ imprezy / wydarzenia:

odznacz

Wybrane miasta:

odznacz
 
 

SEPHORA

Adres

Bydgoszcz, ul. Kruszwicka 1, 85-221

Kategorie

perfumeria

Opis miejsca

„Sephora? Jest nieskończonym źródłem piękna. Ta sieć perfumerii, naprawdę innych niż reszta, założona we Francji w 1969 roku, od 1997 roku stanowi część grupy LVHM. Sephora jest miejscem wyjątkowym, które bawi się pięknem wszystkich. Jest niezrównana w wyszukiwaniu nowatorskich marek, aplikowaniu trendów, kształtowaniu kanonów estetycznych i udzielaniu rad, dzięki czemu kupowanie staje się wyjątkowym doznaniem. Oferuje całkowitą swobodę, do wejścia, wąchania, marzenia, bawienia się, eksperymentowania i nie dokonywania zakupów. Prowokuje emocje inicjując przyjemność poznawania, odkrywania atmosfery oraz uważnego słuchania. Oryginalne produkty, prekursorskie usługi i innowacyjna komunikacja - Sephora ceni odwagę i dlatego nieustannie pozwala dochodzić do głosu nowoczesności.
Kwintesencja piękna w najlepszej cenie? To właśnie marka Sephora! W trakcie poszukiwań przyjemności i piękna Sephora stała się na marką samą w sobie, wyróżniającą się przystępnymi cenami oraz konkurencyjnymi zestawami, swoim zdumiewającym stylem i gwarancją jakości. A ponieważ nie należy do tych, którzy spoczywają na laurach (złotych), swój katalog, zawierający 1400 pozycji, wzbogaca corocznie o 300 nowości. Nie mniej.”W tym miejscu odbywają się jeszcze następujące wydarzenia:

data wydarzenie
Brak nadchodzących lub trwających wydarzeń.


Podziel się informacją ze znajomymi:

Liczba odsłon: 3219

Inne wydarzenia

 • 14.02.2015 20:00

  Ennio Morricone

  Zdobywca Oscara... więcej »


 • 07.02.2015 20:00

  Koncert Jessie Ware

  7 lutego 2015 na... więcej »


 • 21.02.2015 18:00

  The Black Keys

  The Black Keys -... więcej »Korzystając z serwisu pora.pl oświadczają Państwo, że zapoznali się z regulaminem i akceptują jego postanowienia. Prosimy także o zapoznanie się z naszą polityka prywatności.