sprawdź nasze inne serwisy

Znajdź miejsce

Typ imprezy / wydarzenia:

odznacz

Wybrane miasta:

odznacz
 
 

Centrum Handlowe Plejada Bytom

Adres

Bytom, Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 25

Kategorie

centrum handlowe

Opis miejsca

Centrum Handlowe Plejada Bytom,

To ulubione miejsce zakupów i spotkań mieszkańców Górnego Śląska.W naszym komfortowym, klimatyzowanym Centrum znajdą Państwo m.in.: bank, bankomaty, pocztę, pralnię chemiczną, punkty usługowe, sieć kawiarni oferujących atrakcyjne menu oraz ponad 70 markowych sklepów, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie.

Na terenie galerii dostępny jest HotSpot, dzięki któremu mogą Państwo bezpłatnie i bezprzewodowo połączyć się ze swoich urządzeń z Internetem.

Całe centrum jest dostosowane dla osób niepełnosprawnych, a matki z dziećmi mogą korzystać ze specjalnych pomieszczeń zlokalizowanych przy toaletach.

W Plejadzie nie sposób się nudzić również za sprawą wielu wydarzeń kulturalnych takich jak: pokazy mody, wystawy, spotkania z artystami, koncerty oraz liczne konkursy i promocje.

Do Centrum można szybko dojechać środkami komunikacji miejskiej: linie 750 i 850, bezpłatnymi autobusami kursującymi na trasach: Ruda Sląska – Plejada Bytom oraz Miechowice – Plejada Bytom.

Na terenie Centrum znajduje się również postój taksówek oraz Przystanek Komunikacji Międzynarodowej.Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1500 miejsc parkingowych, w tym parking strzeżony.W tym miejscu odbywają się jeszcze następujące wydarzenia:

data wydarzenie
Brak nadchodzących lub trwających wydarzeń.


Podziel się informacją ze znajomymi:

Liczba odsłon: 154248

Inne wydarzenia

 • 14.02.2015 20:00

  Ennio Morricone

  Zdobywca Oscara... więcej »


 • 07.02.2015 20:00

  Koncert Jessie Ware

  7 lutego 2015 na... więcej »


 • 21.02.2015 18:00

  The Black Keys

  The Black Keys -... więcej »Korzystając z serwisu pora.pl oświadczają Państwo, że zapoznali się z regulaminem i akceptują jego postanowienia. Prosimy także o zapoznanie się z naszą polityka prywatności.