sprawdź nasze inne serwisy

Znajdź miejsce

Typ imprezy / wydarzenia:

odznacz

Wybrane miasta:

odznacz
 
 

PARK ROZRYWKI

Adres

Bydgoszcz, ul. Gdańska 173-175, 85-674

Kategorie

park

Opis miejsca

W południowej części Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku, przy pętli tramwajowej linii nr 1 i 2, wśród sosnowego lasu, znajduje się Park Rozrywki mający w swej ofercie dla każdego coś miłego.
Dzieci z radością korzystają z wypełnionego różnokolorowymi piłeczkami "chińskiego basenu", z dziesięciometrowej zjeżdżalni, gabinetu luster, karuzel oraz dmuchanych pałaców, rozstawionych w różnych urokliwych miejscach.
Łaknącym większych doznań proponujemy autodrom, dużą karuzelę hydrauliczną, karuzelę parasolową i kolejkę górską.
Dla grup zorganizowanych przyjmujmowane są zgłoszenia – telefon 372-15-22 p. Anna Karpińska.
Na terenie Parku Rozrywki zlokalizowany jest również „Skate park” z 15 urządzeniami służącymi amatorom łyżworolek i deskorolek, a najlepsi z nich biorą udział w zawodach w „street skateringu” odbywających się w bydgoskim skate parku.
Wstęp wolny !!!!!

Po drugiej stronie dualowego toru, na myślęcińskim wzgórzu, znajduje się sztucznie dośnieżany stok narciarski. Jest on oświetlony i wyposażony w wyciąg orczykowy dł. 150 m. Stanowi on ogromną atrakcję, bowiem setki kilometrów od prawdziwych gór, miłośnicy sportów zimowych mogą cieszyć się urokami białego szaleństwa.W tym miejscu odbywają się jeszcze następujące wydarzenia:

data wydarzenie
Brak nadchodzących lub trwających wydarzeń.


Podziel się informacją ze znajomymi:

Liczba odsłon: 8956

Inne wydarzenia

 • 14.02.2015 20:00

  Ennio Morricone

  Zdobywca Oscara... więcej »


 • 07.02.2015 20:00

  Koncert Jessie Ware

  7 lutego 2015 na... więcej »


 • 21.02.2015 18:00

  The Black Keys

  The Black Keys -... więcej »Korzystając z serwisu pora.pl oświadczają Państwo, że zapoznali się z regulaminem i akceptują jego postanowienia. Prosimy także o zapoznanie się z naszą polityka prywatności.